O Nás

 
IMG_5341_Upravena.jpg
 
 

Firma ALVIR s.r.o. je zaměřena na výrobu oken, vnějších i vnitřních dveří, dveří, prosklených fasád a zimních zahrad, zastřešení bazénů, zasklení lodžií a zádveří, spojovacích chodeb a dalších prvků stavebních objektů. Naše firma vyrábí pouze ze systému Reynaers.

Veškeré dodávky zajišťuje komplexně, tzn. že v jejich rámci provádí kompletní montáž na stavbě a dodává i doplňkové prvky, jako např. vnější parapetní plechy, ochranné síťky do oken proti hmyzu apod.

Veškeré dodávky jsou určeny pro kompletaci jak objektů bytových a občanské vybavenosti, tak objektů průmyslových a to pro novostavby i pro rekonstrukce. Vlastní provedení závisí na přání zákazníka a to jak z hlediska tvaru konstrukce (čtvercový, obdélníkový, trojuhelníkový, kruhový, obloukový, nepravidelný), výplně (sklo jednoduché, izolační dvojsklo, trojsklo, polykarbonát, plné výplně), tak i z hlediska povrchové úpravy a barvy podle vzorníku RAL včetně imitace dřeva a metalíz , eloxáží.

Firma ALVIR s. r. o. má k dispozici pracovníky vyškolené v zahraničí s dlouholetou praxí a značnými zkušenostmi v oblasti své činnosti. Za dobu své působnosti firma získala i řadu odborných certifikátů (VÚPS Praha,VÚPS Zlín, Institut fur Fenstertechnik Rosenheim).

Firma ALVIR s.r.o je schopna realizovat veškerá Vaše přání a návrhy Vašich architektů ve velmi krátkých lhůtách . V rámci svých služeb je připravena Vám poskytnout odborné konzultace, případně předběžný návrh technického řešení Vašich požadavků a za tímto účelem očekává Vaši návštěvu.

Firma ALVIR s.r.o. má certifikát Reynaers na výrobu a montáž systému HI-FINITY